Spolupráce pro firmy, nabídka propagace, nabídka sponzorství

Jsme otevřeni jakékoliv formě spolupráce a hledáme nové možnosti. Pořádáme spoustu akcí pro děti i dospělé během celého roku. 


Firmy, společnosti korporace - hledáte možnosti propagace výrobků, služeb či značky ?

Jste firma, která hledá možnost propagace ? My Vám nabízíme reklamní plochy na billboardech velkých ploch na našich akcích, přímo na skákacích hradech, na plakátech, stáncích, na videoprojekci, pódiích, audio reklama či na internetových stránkách. Pořádáme ročně spoustu velkých kulturních a zábavních akcí a oslovíme tisíce lidí. Možnosti spolupráce  a veškeré detaily s Vámi rádi zkonzultujeme. Možnost zacílení na konkrétní akce či plošně jako náš partner. prezentace je možná na všech našich akcích. Nabízíme i možnost rozdávání reklamních předmětů či umístění vašeho promo stánku na akci. Vše zdokumentujeme a nafotíme jako zpětnou vazbu. Uvítáme dary v jakékoliv hodnotě.

Kde působíme ?

Naše akce realizujeme nejvíce v regionech Litomyšl, Svitavy, Polička, Vysoké Mýto, Pardubice, Chrudim, Ústí nad Orlicí, Lanškroun ale jezdíme například i do Prahy, Brna či Jihlavy.

Jaké jsou podmínky spolupráce ?
Uvítáme jakoukoliv formu spolupráce. Přesně vymezíme vzájemné cíle a doložíme, zdokumentujeme, vyhodnotíme jejich provedení i obrazovou dokumentací. Uvítáme jak finanční podporu jednotlivých akcí dojednanou s námi (či přímo s pořadatelem), tak materiální pomoc v podobě techniky či služeb. Dále rádi rozdáme reklamní předměty jako ceny pro děti, či prezentované ceny do tombol. Můžeme Vám také poskytnou prostor pro Váš reklamní stánek s vaším personálem nebo poskytneme náš personál.


Manažeři, obchodníci, agentury - nabídka kapacit

Jste agentura pořádající akce, obchodník, který má pro nás uplatnění nebo máte prostě jen tip kde potřebují naše služby ? Za tip a realizaci akce Vám rádi nabídneme sjednanou provizi.


Spolky, organizace, školy, školky

Hledáte partnera, který by Vám kompletně zajistil akci ? My Vám zajistíme skákací hrady, ozvučení, moderování, hry, soutěže, program pro děti, plackování, malování na obličej, tvarování balonků, párty stany a další


Brigádníci, umělci

Máte umělecký program, který by nás mohl zajímat nebo byste nám chtěli pomoci při realizaci akcí (např. hlídání skákacích hradů) brigádou ? Ozvěte se. Nabízíme zajímavou nevšední práci. Na oplátku požadujeme spolehlivost, bezúhonnost, vstřícnost, ochotu pracovat o víkendech.

Ukázka možnosti prezentace firmy na skákacím hradu.
 

Volejte 722 454 067, pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 
Nabídka sponzorství, volné reklamní plochy, propagace firmy, propagace značky, propagace produktu

Youtube   

Karnevaly na klíč    Dětské dny v zimě    Posvícení jinak

Informace o zpracování osobních údajů, Informace o cookies

Webdesign Miroslav Lipavský - ELMICOM - Skákací hrady Litomyšl - Placky, samolepky, magnetky - Ozvučování, kulturní a zábavní akce - Svatební potahy na židle - Svatební eshop - Půjčovna párty stany - Hry pro děti, program pro děti - Půjčovna párty stany Litomyšl - EdutabTV, interaktivní dotyková televize - Eshop počítače, IT služby

blog akce pro děti, hry pro děti, program pro děti, firemní akce na klíč, komplexní zajištění firemních akcí, akce pro děti, program pro děti, soutěže pro děti, atrakce pro děti, skákací hrad, pronájem skákacího hradu, moderování, moderování dětských akcí, moderované soutěže, soutěže pro děti, bublinová párty, bubble show, bublifuk párty, bublinový workshop, tvarování balonků, tvarovací balonky, ozvučování, dětská diskotéka, karneval, dětské karnevaly, dětský den, firemní akce, oslavy, obecní akce, dětský koutek, dětské odpoledne, dětské dny, dětský den, zajištění dětských dnů, region Litomyšl, Dolní Újezd, Svitavy, Polička, Vysoké Mýto, Pardubice, Hradec Králové, Ústí nad Orlicí, Česká Třebová, skákací hrad Řetová, skákací hrad Moravská Třebová, Choceň. Skákací hrady Lanškroun, skákací hrady Králíky, skákací hrady Litomyšl, skákací hrady Svitavy, skákací hrady Polička, skákací hrady Vysoké Mýto, skákací hrady Chrudim, skákací hrady Skuteč, skákací hrady Pardubice, skákací hrady Ústí nad Orlicí, skákací hrady Česká Třebová, skákací hrady Letovice, skákací hrady Brno. Párty stany, pronájem stanů, pronájem nůžkových stanů Litomyšl, pronájem párty stanů Svitavy, pronájem párty stanů Polička, párty stany Vysoké Mýto, výrobník popcornu, popcornovač, pronájem popcornovače, pronájem trampolíny, půjčovna trampolíny, zapůjčení trampolíny, levné trampolíny pro děti, android puzzle zdarma, výroba placek, plackování, placky pro děti, výroba magnetek, event agentura, firemní akce, animační programy pro děti, animační odpoledne, animační program, segway, vozítka, šlapací motokáry, elektrické motokáry, obří stavebnice, stavebnice pro děti, pronájem kávovaru, zapůjčení kávovaru, zapůjčení párkovače, hotdogovačepuzzle pro děti zdarma, android hry zdarma, omalovánky pro děti, omalovánky zdarma, vánoční trhy, vánoční výstavy, vánoční program pro děti, eventová agentura, párty servis Litomyšl, hlídání dětí Litomyšl, virtuální realita Litomyšl, 3D brýle, párty, večírky